Zbulo të panjohurën

Sondazhi i fundit, LVV shenon renie

Sondazhi i fundit e nxjerrë sërish fituese Lëvizjen Vetëvendosje me 43.8% të votave.

Në sondazhin e javës së kaluar Vetëvendosje thuhej se do të merrte 44.20% të votave.

 

Sondazhet i ka publikuar Klan Kosova, transmeton Gazeta Insajderi.

Sipas të fundit, të publikuar sonte, PDK fiton 21.1% LDK 17.2% dhe AAK 7%.

Zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare do të mbahen më 14 shkurt.