Zbulo të panjohurën

Thaçi reagon pas dorëheqjes nga posti i presidentit, me anë të një fotografie ka një mesazh për qytetarët

Pas konfirmimit të aktakuzës dhe pas dorëheqjes nga pozita e presidentit të vendit, Hashim Thaçi ka reaguar në profilin e tij në Instagram.

Ai ka ndryshuar “coverin” e profilit të tij, në të cilën e ka vendosur një fotografi pas kthimit të tij nga Haga. Thaçi ishte pritur nga shumë qytetarë të Kosovës si hero i vendit.

Ish-presidentit të vendit sot i është konfirmuar aktakuza nga Gjykata Speciale