Zbulo të panjohurën

U raportua se është në gjendje të rëndë nga koronavirusi, flet Genc Prelvukaj

Genc Prelvukaj ka folur lidhur me gjendjen e tij shëndetësore

Reperi i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj, është njëri nga emrat e njohur i cili është prekur nga Covid-19

Gjendja e tij momentalisht është e mirë ani pse është raportuar se është shtrirë në klinikën infektive pasi nuk është mirë.

E gjithë kjo vjen si pasojë e publikimit të një fotografie në të cilën Genci shihet i shtrirë në spital dhe nëpërmjet një postimit tjetër në Instagram ai ka njoftuar se gjendjen e ka të mirë mirëpo po merr terapinë e nevojshme./Lajmi.net/