Zbulo të panjohurën

Vdes në moshë të re grimerja kosovare

Ka ndërruar jetë në moshë të re, grimerja kosovare Marigona Obërtinca, shkruan Reporteri.net 


Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e së ndjerës. Ata janë shprehur të thyer me  ndarjen nga jeta të Marigonës në moshë të re.

Ata e kanë kujtuar Marigonën, si vajzë të guximshme dhe shumë punëtore.

Ajo ka lënë pas një djalë të vogël. /Reporteri.net