Zbulo të panjohurën

Video që Dhurata Dora do donte ta zhdukte nga rrjeti (Video)

Këngëtarja Dhurata Dora sot është një nga këngëtaret më të preferuara të publikut.

Fal këngës “Zëmër” Dhurata tash gëzon edhe një famë ndërkombëtare, por fansat e huaj të cilët e kanë njohur këngëtaren kosovare nga kjo këngë, mund të mos e dinë se dikur ajo dukej krejt ndryshe.

Dhurata shpesh akuzohet si kampione e ndërhyrjeve dhe duket se një video e rrallë e saj e verteton këtë fakt, shkruan Magazina.al

Disa vite më parë Dhurata ishte shfaqur në emisionin “Zonë e Lirë”, ndërsa në krahasim me sot duket se është krejt një person tjetër e për shkak të ndryshimeve që ka pësuar ajo me siguri nuk do donte të egzistonte kjo video./Magazina.al/