Zbulo të panjohurën

Violetë Kukaj marton vajzën, ky është postimi emocional i saj

Festë në familjen e Violete Kukajt, këngëtarja marton vajzën.

Ajo e ndau gëzimin e saj me publikun.

Përmes rrjeteve sociale, Violete Kukaj zbuloi se sot ka qenë një ditë e veçantë për të.

Në storien e saj në Instagram, këngëtarja e muzikës popullore postoi një imazh të vajzës me bashkëshortin teksa iu shihen vetëm duart duke ndërruar unazat.Më shumë nga interneti

Smršaviti je lako, saznajte kako

Violete Kukaj, ka shkruar disa fjalë në dedikim të vajzës teksa e ka uruar për më të mirat në jetë.

“Urime martesa, çika jem, princesha jem, jam shumë e lumtur kur e di se në krahë e ki njeriun që të don shumë, vlerëson dhe të çmon shumë. Zoti ju dhashtë shëndet e shumë lumturi ishalla. U plakshi bashkë”, ka shkruar Volete Kukaj.