Zbulo të panjohurën

Vritet një person në Drenas dhe plagoset rëndë një tjetër


Një person është vrarë sonte në Drenas, ndërsa një tjetër ndodhet në QKUK duke u trajtuar për shkak të lëndimeve të rënda që ka marrë nga arma e zjarrit
.

Viktimat janë të gjinisë mashkullore, ndersa sipas informacioneve te para dyshohet se jane babë e djalë.

Sipas këtij burimit të Expressit dyshohet se personi qe i ka gjuajtur me armë zjarri eshtë fqi i tyre.

I njëjti po kërkohet nga policia. Policia ka thënë se lidhur me rastin do të prononcohen pas pak.

Motivet e ngjarjes janë akoma të panjohura.